تاریخ : یکشنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۳ 17 ذو الحجة 1445 Sunday, 23 June , 2024
6
مدیرعامل پالایشگاه گاز ایلام:

حفظ رویکردهای اقتصاد مقاومتی در واحدهای تولیدی پالایشگاه گاز ایلام

  • کد خبر : 1144
  • ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۷
حفظ رویکردهای اقتصاد مقاومتی در واحدهای تولیدی پالایشگاه گاز ایلام
مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام از کاهش چشمگیر مصرف مواد شیمیائی و هزینه‌های بهره‌برداری در این پالایشگاه علیرغم افزایش تولید محصولات خود خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری طلوع ایلام؛مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام از کاهش چشمگیر مصرف مواد شیمیائی و هزینه‌های بهره‌برداری در این پالایشگاه علیرغم افزایش تولید محصولات خود خبر داد و گفت: حفظ رویکردهای اقتصاد مقاومتی در واحدهای تولیدی پالایشگاه گاز ایلام به فرهنگ عمومی تبدیل شده است.
به گزارش روابط عمومی،دکتر ” روح اله نوریان” افزود: در سال گذشته و در راستای تحقق شعار جهش تولید و حفظ رویکردهای اقتصاد مقاومتی در واحدهای تولیدی پالایشگاه گاز ایلام، این مجتمع تولیدی توانسته است ضمن افزایش مقادیر محصولات تولیدی خود نسبت به سال ۱۳۹۸، در مصرف مواد شیمیائی و مصرفی نیز صرفه‌جویی‌های چشمگیری به عمل آورد.
وی اظهار داشت: در سال ۱۳۹۹ مصرف آمین و اکتیویتور ۸۰ درصد، تری اتیلن گلایکول ۴۰ درصد، پروپان ۳۲٫۵۰ درصد، متانول ۲۱٫۵۰ درصد، برداشت آب از منابع ۱۷٫۷۰ درصد، فسفات ۳٫۸۰ درصد، فیلترهای شیرین‌سازی ۳٫۸۰ درصد، اکسیژن زدا ۵٫۱۷ درصد و نمک یوتیلیتی ۵۱٫۴۵ درصد نسبت به سال ۱۳۹۸ کاهش داشته است.
مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام با بیان اینکه با کاهش مصرف شیمیایی و هزینه های بهره برداری ضمن تحقق نامگذاری سال، اقدامات قابل قبولی در صرفه جویی انجام شده است، تصریح کرد:علاوه بر آثار زیست محیطی مثبت، در مجموع رقمی معادل ۱۳۰ میلیارد ریال صرفه جویی را در برداشته است و این در حالی است که در زمینه تولید محصولات نیز شاهد میانگین رشد وزنی ۱٫۹ درصدی بوده‌ایم.
نوریان خاطرنشان کرد: این واحد صنعتی برنامه های مدونی برای تحقق شعار سال جاری که توسط مقام معظم رهبری بنام” تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها ” نامگذاری شده است در دستور کار قرار داده که به مرور زمان و با افزایش تولیدات و برداشتن موانع محقق خواهد کرد.

لینک کوتاه : https://tolouilam.ir/?p=1144

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0