تاریخ : یکشنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۳ 17 ذو الحجة 1445 Sunday, 23 June , 2024
13
فـرماندار ایوان:

مـردم از ما انتـظار دارند در این شرایـط سخـت کرونایی اجـازه ندهیـم برای خـرید مایحـتاج زندگی صـف تشکیل شود

  • کد خبر : 830
  • ۱۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۹
مـردم از ما انتـظار دارند در این شرایـط سخـت کرونایی اجـازه ندهیـم برای خـرید مایحـتاج زندگی صـف تشکیل شود
نحـوه توزیـع مـرغ کشـتار روز در شـهرستان ایراد دارد و بایستـی تغیـیر کنـد / با مـرغ فروشـانـی که مـرغ کشـتار روز را با قیمت مـرغ زنده می فـروشـند به شـدت برخـورد می شـود.

به گزارش پایگاه خبری طلوع ایلام ؛سبزی صبـح امـروز در جلسـه تنظیـم بازار شـهرستان با انتـقاد از کم کاری بعـضی ادارات در رابطـه با نظـارت بر بازار و تخلـفاتی که صـورت می گیـرد عنـوان کرد، مـردم در این شرایـط سخـت کرونایـی از ما به عنـوان مسـئول انتـظار دارند با تـلاش شـبانه روزی و مسـئولیت پذیری اجـازه ندهـیم برای خـرید مایحـتاج اولیـه زندگـی صـف تشکـیل شـود.

وی ادامـه داد: در شـهرستان ایوان که ۴۰ واحـد مرغـداری فـعال و بزرگتـرین کشـتارگاه مـرغ غـرب کشـور وجـود دارد پذیرفتـنی نیسـت که مـردم برای خـرید مـرغ روزانه ساعـت ها در صـف بایستـند.

فرماندار شهرستان ایوان افـزود: افـرادی با سـوء استـفاده از دو نرخـی بودن قیمـت مـرغ و اختـلاف فاحشـی که بیـن قیـمت مـرغ کشـتار روز و مـرغ زنده وجـود دارد، مـرغ کشـتار روز را تحـویل می گیـرند، از بسـته بندی مخصـوص خارج کـرده و به دو برابر قیـمت مصـوب به مـردم میفـروشـند که این موضـوع را دیـروز شخـصاً در بازدیـد از بازار مشـاهده نمـودم، این یک ظلـم آشکار اسـت و بایـد ادارات مرتبـط و دستـگاه های نـظارتـی با این تخلـف برخـورد نمـایند.

سـبزی در ادامـه بیان داشت: در حال حاضـر مـرغ شـهرستان توسـط دو یا سه عامـل از کشـتارگاه حـمل مےشـود و تقـریباً انحـصاری شـده است. این شیـوه اشتـباه است و بایسـتـی تعـداد عامـلان توزیـع مـرغ در شـهرستان، افـزایش پیـدا کـرده، در نقـاط مختـلف شـهر مستـقر شـوند و ناظران اداره صمـت بر کار آنـها نظارت کنند. همچنیـن افـرادی که مـرغ را بصـورت زنـده از مـرغداری هـا تحـویل می گیـرند و به بازار عـرضـه می کنـند شنـاسایـی کـرده ایم و قطـعاً از طریق انتـظامـی و مراجـع قضـایی با آنها برخـورد خـواهیـم کرد.

فـرمانـدار ایوان در پایان اداره صـمت شـهرستان را مسـئول پیگیـری اجـرای مصـوبات جلسـه امـروز قــرار داد و گفـت: حـق الـناس، حقـوق و آرامـش مـردم خـط قـرمز من است و اجـازه نمیدهـم در این شـهرستان عـده ای برای کسب سـودهای نامتـعارف جیـب مـــردم را خــالــی کنــند.

لینک کوتاه : https://tolouilam.ir/?p=830
  • نویسنده : طلوع ایلام
  • ارسال توسط :
  • منبع : طلوع ایلام
  • 1521 بازدید
  • يک دیدگاه

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 1
  1. درود بر فرماندار وظیفه شناس شهرستان