تاریخ : یکشنبه, ۳۰ اردیبهشت , ۱۴۰۳ 12 ذو القعدة 1445 Sunday, 19 May , 2024
6
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان ایوان در گفتگو با طلوع ایلام:

۱۷ هزار نفر از جمعیت شهرستان ایوان واکسن کرونا دریافت کرده اند

  • کد خبر : 2008
  • ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۷
۱۷ هزار نفر از جمعیت شهرستان ایوان واکسن کرونا دریافت کرده اند
«فرشته دانش نژاد»، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان ایوان گفت: تاکنون نزدیک به ۱۷ هزار نفر از جمعیت ایوان واکسینه شده اند.

به گزارش پایگاه خبری طلوع ایلام؛فرشته دانش نژاد، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان ایوان در گفتگو با «طلوع ایلام »اظهار داشت: ۱۷ هزار نفر ازجمعیت ایوان تاکنون واکسینه شده است.
وی خاطر نشان کرد: بحمدالله هیچ گونه عارضه ی ناشی از واکسن، در شهرستان مشاهده نشده است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان ایوان، در رابطه با فوتی های کرونایی در این شهرستان گفت :بیش ۹۶ درصد از افراد فوتی ناشی از کرونا، واکسن دریافت نکرده بودند.

وی افزود: تنها در یک مورد از موارد فوت ناشی از کرونا ، تزریق واکسن داشته ایم که فقط دز اول دریافت کرده بود.

دانش نژاد بیان داشت:در حال حاضر به دلیل اهمیت تزریق زودهنگام واکسیناسیون قبل از شروع موج سرما و تامین واکسن مورد نیاز در مراکز بهداشتی درمانی علاوه بر مرکز تجمیعی واکسیناسیون شهید خانزادی در کلیه مراکز بهداشتی درمانی و خانه های بهداشت عملیات تزریق واکسن انجام می شود.

وی تصریح کرد: تمامی پژوهش ها حاکی از اثر بخشی واکسن در کاهش موارد مرگ و میر و بستری های ناشی از ابتلا به ویروس کرونا بوده است که امیدواریم با حمایت مردم بتوانیم به حداقل سطح ایمنی در زمستان برسیم.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان ایوان در پایان به مردم توصیه کرد : بدون توجه به شایعات بر اساس اطلاعات معتبر علمی در اولین فرصت جهت واکسیناسیون مراجعه نمایند.

لینک کوتاه : https://tolouilam.ir/?p=2008

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0